Искам да информирам всички клиенти, които са се записали за доставка на отводки по пчеларската програма, че веднага след празниците (след 25-ти май) започват експедициите. За да се случи това обаче, всеки един клиент трябва ПРЕДВАРИТЕЛНО да заплати оставащата сума до 100% ПО БАНКОВ ПЪТ. Такива са изискванията на пчеларската програма. Вече има клиенти, които са заплатили отводките си на 100%, така че експедицията ще започне от тях.

Който не си е заплатил сумата, ще чака. Особен проблем представляват клиентите, които са сключили договор за кредит с ДФЗ. На част от тях ДФЗ им бави преводите по месец-два и такива клиенти няма как да си получат отводките, докато не си разрешат проблема с ДФЗ.

Написах този постинг защото доколкото знам утре е последния работен ден, в който банките ще работят, и след това ще отворят чак на 26-ти май. Ако не успеете утре да преведете парите, може и след празниците, но колкото по-късно ги преведете, толкова по-късно ще се наредите в списъка за получаване на отводки.