Хаха Евгени , това за ДБ и Бугарката вярно лие ? Значи и ний сме дали нещо на светаСега се сещам , че руснаците викат на ъглошлайфа - болгарка , ма и те като нас не могат без него
![]()
Хаха Евгени , това за ДБ и Бугарката вярно лие ? Значи и ний сме дали нещо на светаСега се сещам , че руснаците викат на ъглошлайфа - болгарка , ма и те като нас не могат без него
![]()
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))