За сега е рано за засилване. Аз засилвам малко преди редовния цъфтеж в природата. Първите цъфтящи при мен са зарзалийте и разни треви - коприва, жълтурче. Това началото на март. Сега всички кошери са на стационар в населено място. има доволно количество овошки. По някой път носят и от кипариса....ама той не цъфти всяка година, според мен.


Цитат
