Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 1210

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    10.05.2014
    Мнения
    53
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от delpi Виж публикацията
    Остави си в едно шишенце 500 мл да отлежи до пролетта.
    Това какво означава?????? Че не е хубав и се взахаросва или за проба. Ако си ползвал такъв сироп сподели впечатление.
    Аз си взех такъв за дозапасяване на отводките и го вземаха много добре , навил съм се на пролет да си купувам още.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Цитат Първоначално публикувано от fori1 Виж публикацията
    Това какво означава?????? Че не е хубав и се взахаросва или за проба. Ако си ползвал такъв сироп сподели впечатление. Аз си взех такъв за дозапасяване на отводките и го вземаха много добре , навил съм се на пролет да си купувам още.
    Ами миналата година си изпатих от този сироп, но сега може да са го оправили, не знам. Писал съм във форума, и то не веднъж включително и в тази тема, но понеже стана много дълга сигурно нямате време да я изчитате. Вече даже ми е неудобно да повдигам този въпрос, защото едва ли не ще излезе, че правя умишлен хейт към този производител.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •