Разтвора ми е 30гр ОК на1л дестил.вода,3÷4мл. на страна. Захар не ползвам.
Но остава отворен въпроса ми:Как третирате с ОК чрез пулверизиране? Ако някой третира по този начин...
Разтвора ми е 30гр ОК на1л дестил.вода,3÷4мл. на страна. Захар не ползвам.
Но остава отворен въпроса ми:Как третирате с ОК чрез пулверизиране? Ако някой третира по този начин...
В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))