Сигурни ли сте че става въпрос за "брашно"? Да не би да е някаква грешка в превода? Виждал съм кленова захар (maple sugar)- финна като пудра захар (би могло да се каже и като брашно) но е кафява ( с по-различен вкус е от нерафинираната кафява захар) и за разлика от пудрата захар не прави облак от прах ( частиците по-скоро стоят слепнати). Прави се от кленов сироп (соковете на кленовото дърво, след преминаване през процес на изваряване до достигане на съответната гъстота).