Аз наскоро пръсках с пулверизатора,но не бях сложил маска и на два-три пъти усетих явно от пръските като че ли нещо задушливо.Глупаво е без маска,ама така стана.Мисля,че от толкова малко няма какво да ме притеснява.
Аз наскоро пръсках с пулверизатора,но не бях сложил маска и на два-три пъти усетих явно от пръските като че ли нещо задушливо.Глупаво е без маска,ама така стана.Мисля,че от толкова малко няма какво да ме притеснява.
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))