И днес работното ми място се отчете с 4 роячета.При това единия рояк е на същото място,като от горния пост.Но за съжаление неможах(прибрах се към 17ч.) да снимам нахлуването.Капаните са заложени на 20м до 50м от главен път Е79 за Дунав мост 2.
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))
Правила на форума