Добре, стигнахме до нещо
Две седмици са много време и си прав, че пчелата е виновна, ако не може да почисти. Обаче ако някоя ларва е изхвърлена на дъното, то дали е толкова голям срока?(Редно е да изхвърли умрялата от кошера, но често остават в някой ъгъл)
Години и години наред употреба на антибиотици и пестициди няма как да се наваксат от днес за утре. Сами си създаваме проблемите, но явно не сме го разбрали все още.
Зимата, болестите и акара са отлични селекционери, но нали сме алчни и трябва да вадим по 300 кила на кошер и да имаме 0% смъртност ВСЯКА ГОДИНА.





Цитат
