Уважаеми колеги,видях се в чудо.Заселих два кошера Р.Д.Когато ги взех бяха в по един корпус на 8 рамки.Сега /2месеца по късно/ са на по 4 корпуса и един магазин.Магазин е силно казано,просто това ми беше последния сух чамов материал.Ако някой от Вас има свободни корпуси,които продава,подарява,заменя или каквато и да е друга форма -ще бъда благодарен за услугата.


Цитат
