Радвам се за колегите.При мен липовия мед все още не е запечатан.Летежа на пчелите е като при силна паша.Вчера проверих все още има приток на нектар.Явно има ливадна паша, която при тези температури едва ли ще продължи дълго.
Радвам се за колегите.При мен липовия мед все още не е запечатан.Летежа на пчелите е като при силна паша.Вчера проверих все още има приток на нектар.Явно има ливадна паша, която при тези температури едва ли ще продължи дълго.
Силата присъства там, където работи мисълта.
В момента има 48 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 48 гост (и))