Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
С какво третирахте есента? Преди година имах подобен случай.Майката се движеше със свитата и мушеше дупе в килийките , но яйце не снасяше.И така процедурата се повтаряше около седмица докато не намалих кошерите с един.Отдадох го на къпането с О.К. Знае ли човек на къпана с О.К. майка как и се отразява?Дъждобран за пчелни майки не се продават.А и прицелни устройства за спринцовки с О.К. нямам.Та , затова питам с какво третирате.Ако е О.К. и има повторения подобни на моя случай, значи има проблем.Има ли проблем , трябва решение.
И аз съм имал подобна майка 10 дена работи 10 дена не снася само мушеше дупе в килийките като не съм използвал ОК. Оставих я за видя какво ще стане и зимата е умряла.