Този линк някои могат да отворят и.....да прочетат писмото, но аз не мога, защото нямам регистрация. Но... вече няма никакво значение. Късно е !!! Както се пее в песента: " ...ти закъсня (СБП), ужасно закъсня..."
Този линк някои могат да отворят и.....да прочетат писмото, но аз не мога, защото нямам регистрация. Но... вече няма никакво значение. Късно е !!! Както се пее в песента: " ...ти закъсня (СБП), ужасно закъсня..."
Working....
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))