Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
Вече за не знам кой път срещам мнението че АГ се лекувал,както е посочил колегата kuline,но до сега не съм прочел как точно се прави.Това е като приказката че 2pac е жив само дето никой не го е виждал.Колеги моля ви като пишете се аргументирайте и с малко повече подробности,като знаете нещо или го обяснете,или дайте линк да могат хората,които ги интересува да прочетат,та да се образоват и те да знаят.
И аз съм разговарял с един възрастен пчелар и той казваше, че е лекувал пчелите си от АГ. С билки, но каква му е била рецептата така и не разбрах, а и няма да разбера. Та значи само съм чувал, но до колко я вярно.... не знам. Дано да не се случва, а като се случи с горелката - буен пламък и лека буца в гърлото. Това е.