И аз съм разговарял с един възрастен пчелар и той казваше, че е лекувал пчелите си от АГ. С билки, но каква му е била рецептата така и не разбрах, а и няма да разбера. Та значи само съм чувал, но до колко я вярно.... не знам. Дано да не се случва, а като се случи с горелката - буен пламък и лека буца в гърлото.Това е.



Това е.
Цитат
