Да попитам всички сандъци миришат на някаква химия ,само да ги обгарям ли или да ги дезинфенкцирам и с нещо друго и ако да с какво?
Да попитам всички сандъци миришат на някаква химия ,само да ги обгарям ли или да ги дезинфенкцирам и с нещо друго и ако да с какво?
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))