Благодаря ти за информацията и аз си направих изпарител като този даже бях пуснал няколко снимки тук в форума но така и не съм го ползвал още защото при опитите които правих с него когато се изпарява ОК първо започваше да ври и след това оставаше някакво бяло вещество в изпарителя а доколкото разбрах от колеги които са си купили такъв изпарител при тях няма такива остатъци и малко ме достраша да го ползвам и за това стои някъде в гаража.При теб как протича изпаряването и има ли остатъци в изпарителя след това?