Вече съм ги резнал на по 105-110см, понеже исках да ги возя в багажника. Сега се чудя дали да не ги нацепя на по 8см или да чакам април. Иначе складирането е ясно - на скара с летвички на сухо и ветровито на терасата. Другият ми кахър беше дали ще изсъхнат добре до април, но явно ще стане. Колко процента влажност да гоня?
Между другото днес мерих влажността на дъски от евро-палети, които бях рендосал миналата година и от които ще правя капаци - влагата е 5%.