Да, 26-28C инак когато ги гледах беше 16C.
Не ме разбирайте погрешно. Аз се чудя на това, защо пчелите са запушили прелката!
Да, 26-28C инак когато ги гледах беше 16C.
Не ме разбирайте погрешно. Аз се чудя на това, защо пчелите са запушили прелката!
В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))