Цитат Първоначално публикувано от gillan
Цитат Първоначално публикувано от gillan
Цитат Първоначално публикувано от ahilis
Цитат Първоначално публикувано от gillan
колеги току що доидох на берковица при гаджето. да ви питам рояци излизат ли и нощно време????/???????че преди да доида сега видях на прелетната дъска на единия кошер около 100 ина пчели някои бяха на грозд по отвора.маи имаше и маика не съм сигурен, подбутнах я с пръс тя си вирна дупето да ме жили ли или нещо друго не знам и влезе в кошера.а часа е 10 и 30 и си е тъмно, нощ направо. какво дирят тези пчели на дъската и по отвора. та излизат ли рояци нощно време???? аз утре ще съм при кошерите още от 7 и ще съм готов да деиствам. при някаква нередност.
Приятелче, ти ме разби тотално тази вечер. :D
Няма такова нещо -бъди спокоен.
а тогава какво правят там тези пчели и защо маиката беше отвън толкоз късно???? п.п. майката на този кошер беше с едно крило а тази беше млада.
всъшност възможно ли е рояка който сложих в новия кошер да е излезнал и да е влезнал в този кошер за които става дума? защото новия кошер с рояка е на 2-3 метра от кошера по които имаше сега пчели
Ами провери какво е останало в другия кошер- защо питаш мен или друг примерно?