Няма за какво да се сърдя , ако всеки е съгласен с всичко - закакво ни е форум ?! :DПървоначално публикувано от yuri
Няма за какво да се сърдя , ако всеки е съгласен с всичко - закакво ни е форум ?! :DПървоначално публикувано от yuri
Невсичко с две бузи е лице !
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))