Юри , несе габаркай ! Продължавам даго твърдя , а и в случая неправя сравнение ! На ДБ конкурент е единствено лежака и то при работа без магазин , но това е друга тема ! За мен това кошерче е най-добро от корпусните и имам идеи за работа с него , но немога да "патентовам" предидасъм завършил експериментите ! wink;:D


:D
Цитат
