Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 1210

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    В САЩ съм виждал царевичен сироп за сладкарската промишленост (на големи кофи по 60 lbs ) със 55% глюкозо и 40% фруктозно съдържание (и съответно водно съдържание само 5%). Тъй че не е невъзможно да се вкара в каквито параметри е нужно.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  2. #2
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Така е, но ако за захарния сироп говорим, че е по-лош като храна от меда (нектара), то какво остава за Апиинверта с тези 40% МАЛТОЗА - ами че то това направо си е БОКЛУК. Ако въобще има някакъв имидж, то той се дължи на маркетингови и рекламни похвати, а не на неговите качства. И докато захарта беше скъпа - можеше все пак да се направи някакъв компромис именно заради цената, но при тази евтина захар си е направо ПРЕСТЪПЛЕНИЕ да храним пчелите с нещо, за което природата не ги е подготвила в процеса на тяхната еволюция.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •