В САЩ съм виждал царевичен сироп за сладкарската промишленост (на големи кофи по 60 lbs ) със 55% глюкозо и 40% фруктозно съдържание (и съответно водно съдържание само 5%). Тъй че не е невъзможно да се вкара в каквито параметри е нужно.
В САЩ съм виждал царевичен сироп за сладкарската промишленост (на големи кофи по 60 lbs ) със 55% глюкозо и 40% фруктозно съдържание (и съответно водно съдържание само 5%). Тъй че не е невъзможно да се вкара в каквито параметри е нужно.
There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.
Така е, но ако за захарния сироп говорим, че е по-лош като храна от меда (нектара), то какво остава за Апиинверта с тези 40% МАЛТОЗА - ами че то това направо си е БОКЛУК. Ако въобще има някакъв имидж, то той се дължи на маркетингови и рекламни похвати, а не на неговите качства. И докато захарта беше скъпа - можеше все пак да се направи някакъв компромис именно заради цената, но при тази евтина захар си е направо ПРЕСТЪПЛЕНИЕ да храним пчелите с нещо, за което природата не ги е подготвила в процеса на тяхната еволюция.
В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))