Значи излитат към шубраките-не е логично, но няма да споря-кошерите са си на човека и може да си ги врътка както си иска. :DПървоначално публикувано от yuri
Значи излитат към шубраките-не е логично, но няма да споря-кошерите са си на човека и може да си ги врътка както си иска. :DПървоначално публикувано от yuri
В момента има 19 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 19 гост (и))