Първоначално публикувано от зуница Всички говорите за хралупи населени с пчели, нали? Че то иначе хралупите без пчели не са предмет на интерес, от пчеларска гледна точка.На катеричките накъде им гледат хралупите си е тяхна работа. За хралупи с пчели разбира се.
В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))
Правила на форума