Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
Всички говорите за хралупи населени с пчели, нали? Че то иначе хралупите без пчели не са предмет на интерес, от пчеларска гледна точка.На катеричките накъде им гледат хралупите си е тяхна работа.
За хралупи с пчели разбира се.