Коста, човек от Видин също твърди ,че е изобретателя! Ти кой познаваш? От Видин или от Каспичан примерно! Щото този от Видин аз също го познавам лично и за него това е революция но за другите............. незнам!!!Първоначално публикувано от kosta zhelev



Цитат
