аз още преди седмица сложих лентите - и понеже правя едни проби,че ме интересуват някои неща,в момента слагам на дъната лист хартия намазана обилно със свинска мас (то колко ли е свинска,купена от лидъла ... не мога да повярвам,че това има хора дека го ядат).

Та вчера точно проверявах първите резултати и определено мога да кажа,че действа на акарите т.е.времето е подходящо (според мен) ...... но не знам,аз говоря за Търновския край,при теб може да е по-хладно все още времето.Макар че,като цяло тази година пролетта ми се види да е сравнително хладна.

п.п.роднините от Белене рекоха,че и там също са почнали да слагат лентите.