Вица е много на място. Ха сега вече е време и да започнем да обсъждаме защо така сме се нахендрили, какво да правим и има ли въобще шанс да се измъкнем от тази ситуация в следващите 10 години.
Ако продължаваме да сме така разединени (а всичко говори че ще е така и за в бъдеще) - какви илюзии въобще храним, че нещо може да се подобри?
Какви работни групи, Плевенски или Пловдивски, какви нови НППО ???????????? Ха-ха-ха - някой случайно все още да вярва в това? Някой случайно все още да живее с илюзиите, че е възможно всички български пчелари да се обединят и под строй да отидат в съда и да създадат верните общински и областни дружества - ха-ха и да дадат по 500 или 1000 лева за регистрации, ха-ха и после под строй да хукнат към София и да си счупят краката да се регистрират в новата НППО, която ще има идеалния устав и няма да им иска нито една стотинка членски внос - ха-ха и дори ще им обещава да им плаща, белким се регистрират - ха-ха - и после ЕДИНОДУШНО ще изберем за лидер бай Пешо от село Горно Нанадолнище, защото е Пчелар на годината, и посредством магии ще му осигурим заплата, офис и 100 000 лева годишен бюджет и ще му купим черен Мерцедес, ха-ха и после той ще отиде да си представи легитимноста пред министъра и Ганчо Ганев ще се уплаши и ще побегне и ще бяга през девет планини в десета и ................... хоппа, май нещо попрекалих с чашката тази вечер.
Хайде вие сте наред - коментирайте, давайте предложения и т.н.
Аз отивам да си лягам, че толкова много писане във форума ми изцеди и сетните сили.............