Чудих се чудих се къде да си задам въпроса, пе рекох тука да се изокам.
Преди седмица открих, че бутилката с оцетна киселина се е превърнала в един ... голяяяям кристал...
Та въпросът ми е: мога ли да я "разредя" или "втечня" с вода? Да не стане БУМ! Химията никога не ми е била любима наука...


Цитат
