Аз процедирам така. разделям питите на две по пет, като и долу и горе слагам по две рамки за градежМайката оставям долу с откритото пило, а запечатаното качвам горе. След като изградят поставените пити допълвам с по една или две основи(в зависимост от това как градят) в горния корпус(обикновено майката вече се е качила там). лед като горния корпус съане на 10 пити (изградени) ротирам и започвам да допълвам бившия първи корпус с по пита.Така ги изграждат добре. Иначе може да има недостатъчно добре изградени , та даже и похабени основи. Вярно малко повече играчка е, но тръда си струва.


Цитат
