Отнех администраторските и модераторските права на buci59. Причината е, че не е съгласен със смяната на собственика и с новата политика на форума.

В негов постинг има декларирано желание да му изтрия акаунта, но от съображения за съхраняване на физическата и логическата цялостност на форума и на на дискусиите в него, това засега няма да го правя. Акаунта винаги може да бъде изтрит, ако се разпореди МНОЗИНСТВОТО след обсъждане на последиците и анкета.

Засега мога единствено да му забраня акаунта по негово желание съгласно точка 24 от правилата на форума, но преди това съгласно същата тази точка той трябва да изяви изрично желание в раздела ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРЕПОРЪКИ И МНЕНИЯ, СВЪРЗАНИ С ФОРУМА. Такова искане в този раздел все още не е постъпило.