Имам въпрос:при положение,че всички кошери са ми с по един магазин,как мога да процедирам като дойде време за тях?Смисъл като го запълнят вадя,центрофужа и пак слагам или как?
Имам въпрос:при положение,че всички кошери са ми с по един магазин,как мога да процедирам като дойде време за тях?Смисъл като го запълнят вадя,центрофужа и пак слагам или как?
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))