Матеев погледни какво предлагат гърците:
http://www.anel.gr/ru/home.html?page...page.tpl&pop=0
Аз понеже обичам да експериментирам закупих 10бр. от тях за проба.Извода ми е ,че са по добри от българските пластмасови основи ,но трябва да се намалят малко за да влезнат в кошера,понеже стандарта им е такъв.
Преди повече от десет години си направих и станок за армиране на восъчни основи след посещението ми при Венер ,но не можах да развия идеята,нищо че имам всички условия за изработване на рамките.В момента си слагам кабзи и зателвам с неръждавейка.Бавен процес ,но е най-добрия за мен за сега.


Цитат
