Защо трябва да е с ниско захарно съдържание?Тази година мисля за пръв път да третирам с ОК.В пчеларския магазим ми коментираха че трябва да направи третиране 3 пъти през 7 дена,захарен сироп по 5 мл. на междурание с пчели.Но не съм питал за концентрацията на сиропа.От теб разбирам че трябва да е с ниско съдържание.Първоначално публикувано от scutellator


Цитат
