Ако е на кристали, много дълго. Стига да е плътно затворена. Аз имам от 3 години. Но за направен р-р не знам.
Ако е на кристали, много дълго. Стига да е плътно затворена. Аз имам от 3 години. Но за направен р-р не знам.
В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))