https://m.dnes.bg/obshtestvo/2023/09...est.582967/amp
Евала, ашколсум, аферим, они ни тровят, ние ще ги подкрепяме - и господ да слезе няма да може да помогне на българския пчелар.
https://m.dnes.bg/obshtestvo/2023/09...est.582967/amp
Евала, ашколсум, аферим, они ни тровят, ние ще ги подкрепяме - и господ да слезе няма да може да помогне на българския пчелар.
Протеста не е на за никаво зърно, не слушайте новините, там ще ви излъжат. Протестират всички земеделци, включително и пчелари, като нашите искания са за спасение на сектора, защото умираме. Заради такива който само плюват пред компютъра стигнахме дъното. Протестираме защото искаме да се храним със истинска храна, искаме бъдеще за децата си. Срамота!
Този пост е редактиран от Nik_m; 19.09.2023 в 04:31.
Аз задавам някои въпроси не само по тази тема, има и една друга за майкопроизводството и някак си удобно не се получава никаква дискусия. Когато нямаш аргументи, няма и дискусия. Сега тоя човек го питаме за какво протестира, но той не отговаря. Или не го счита за нужно да ни обясни или не знае, това е ... А аз какво да кажа като се осигурявам на максималния праг, и не само че не получавам нищо от държавата и когато ми се наложи, а и трябва постоянно да гледам хора които искат да взимат от данъците (моите пари) че да им помага държавата. Коя е тая държава а ? Някой да обясни.
Защото в България сме 2 милиона работещи, 2 милиона пенсионери и малко повече и 2 милиона ученици ..... Ай сега кажете ми в тази държава кой какви пари внася като данъци, за да може всеки да мрънка че "държавата" му е длъжна. Нека да извадим тефтерите и да видим колко хора и фирми се осигуряват на максималния праг. И тогава някои неща ще лъснат.
В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))