Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 1268

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Тоа грозния хич не ме кефи, но българското си е българско. https://www.youtube.com/watch?v=0mzjdq7nXjY
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,326
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    https://youtu.be/XGn8pFBEg18

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    От около месец слушам и това. Само немога да разбера какво общо има Рила с болярия ? Ама да става „ гиронтията “

    http://rilafolk.eu/

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,326
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово

  9. #9
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    828
    Ето с една идея малко по автентична българска музика

    https://www.youtube.com/watch?v=Cd2Oj8Z9Rck

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,603
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    На мен пък напоследък ми харесва арменска музика. Познавам няколко арменци хем са арменци хем са по-патриоти от някой българи общо взето умни хора и са все с професии де се работи с акъл а не с мотика. Знаех, че са с уникален език и писменост де няма други на Земята но не знаех, че е много сходен на тракийския и някакви даки и фриги де пак са си траки, между другото още преди хан Аспарух а пък и след това тук са се мотали арменци.Интересен факт че връх Арарат е все още свещен за арменците обожават го постоянно е в клиповете за музика но се намира в Турция.Много е красив
    https://www.youtube.com/watch?v=-pwM...rv=Cd2Oj8Z9Rck

    СЕГА СЛУШАТЕ


    ПУСКАНЕ НА ВСИЧКИ
    Лина Чамамян, აჩი ალავიძე,


    П.П.С толкова много народи преди време сме били близки едни вече ги няма като куманите но други си ги има а ние къде се бутаме не знам


 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •