Над 16 000 са жертвите на геноцида извършван от Киев над украинските граждани в Донбас.Когато едно правителство избива собствените си граждани какво му е името.То бива, бива да си затваряш очите, ама това на нищо не иде.
И ако обичаш не ми приписвай собствените си недостатъци.Това, което като гьобелсов наследник непрекъснато ни натрапваш за "демокрация" "либерализъм" и тем подобни джендърии не минава.Истината боде и това , че услужливо отбягваш конкретни въпроси , а ни заливаш с догми не променя нищо.Светът вече не е това което беше и никога вече няма да е.Трагичното е , че живеем в интересни времена.
Вече го писах. На украинците поради празноглавието на лидера им се падна ролята на магарето в приказката за атовете що се ритат.Войната в Украйна е само част от голямата война на англосаконския имперски сговор срещу Русия.След Русия ще последва Китай.Ако се справят с нея?Защо Великобритания напусна ЕС? Защото войната с Русия е и война срещу ЕС.Икономическа война.Първата жертва е германската икономика.Цените на енергоносителите са оръжието с което се убива ЕС.
Не вярвам да си толкова късоглед , че да не виждаш истинската същност на нещата.Войната е продължение на политиката с други , не мирни средства.Политиката е концентриран израз на икономиката.Икономическия гигант САЩ е застигнат и задминат от Китай и нервите на политиците не издържат.САЩ и сие се заемат с по-малкото зло Русия.Дали ще успеят? Времето ще покаже.Но е време и да осъзнаем истинската същност на нещата и да се отърсим от навиците си от комунизЪма да пригласяме на официалната, уж правилна доктрина.