БАХ подаваш заявлението намира се на Данаил Николаев 7 горе долу срещу ИСУЛ.
Принципно може и чрез кмета на Банкя но се хващам на бас че не знае какво да прави.
Много мога да разказвам за моите опити за регистрация докато не отидох на място в БАХ и всичко стана за пет минути


Цитат
