Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 273

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте.Появи се някакъв Тодор който задава въпроси за пчелите и Айнщайн.
    Митко отговаря че заради това ГМО и токсините ставало така.Но Митко казва че те са донесли няколко вида пчели от техните колонии и в момента протичала аклиматизацияТези пчели щели да могат да се преспособят към новите условия на живот.Поне така разбрах с моя руски.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-05 23-44-37.png
Прегледи:      43
Размер:	374.1 KB
ID:	10474

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-05 23-48-56.png
Прегледи:      43
Размер:	270.1 KB
ID:	10472

    Тодор пита и за Царичина.Мотко казва че там имало стара лаборатория в която имало генетичен материал на Атлантите.Някакви механични същества го охранявали.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-05 23-55-50.png
Прегледи:      43
Размер:	374.8 KB
ID:	10475

    Тодор пита.Мите Що за череп е това?Намерен в България в Родопите.
    Митко отговаря.Това е череп на много древна цивилизация на насекомообразни.Тогава се е водила война за защита на Земята и той е загинал.Ако се поразровите може да намерите и скелета.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-06 01-58-03.png
Прегледи:      43
Размер:	271.5 KB
ID:	10476

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-06 01-57-07.png
Прегледи:      48
Размер:	121.3 KB
ID:	10477
    Този пост е редактиран от batipej4o; 06.06.2020 в 03:07.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,051
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-06 01-57-07.png
Прегледи:      48
Размер:	121.3 KB
ID:	10477
    В този череп няма нищо извънземно. Това е череп от крава.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В този череп няма нищо извънземно. Това е череп от крава.
    Е може да е извънземна крава?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев
    Това е череп от крава.
    Може ли да кажеш дали е била мъжка или женска?

    Да отбележа че това което е написано по доло е само превод.И никой неможе да каже доколко е вярно.Пиша поспомен.
    От много време търся снимка на тези арктурианци.Били много добри същества.Можели да говорят и да си предават телепатически информация.Преди много години излезли от моретата и започнали да еволюират.Много приличали на снимката по доло само че имали крайници.Те били едни с най добрите познания за моретата и океаните във вселената.Също казва че делфините и морските крави били мислещи същества.
    Той много неща казва но нямам възможност да превеждам всичко.Казва също че много рептили - около 4 000 слезли от базите си на луната на Земята и никой не знаел с какво се занимават.Предполага че са се съюзили с правителствата и се занимават с лоши неща.Митко казва така : Всички се чудим защо правителствата пръскат с химии и тровят населението на Земята.Според него това се наричало тиха война.Казва още че хората избирали все неспособни управляващи.Питат го още защо не ни помагат?Ами защото никой не ни е молил за помощ.И затова правителствата си правели каквото си искали.Молбата за помощ трябвало да дойде от хората а не от правителствата.Правителст ата много добре знаели че те съществуват но заблуждавали населението като им казвали че това са глупости и тези които говорели за такива неща били с психични отклонения.Казва още че тези които живеели в големите градове били обречени.В един момент хранителните продукти щели да се свършат и хората щели да испаднат в паника.Тогава правителствата щели да предложат на населението да се преместят в укрития построени за тази цел.Това щяло да бъде най голямата грешка на хората.Там всъщност правителствата щели да решат кой да умре и кой да остане.Дори и гробовете им били приготвили.Митко казва че по добрият вариант за населението бил да се устроят на малки групи и така да преживяват.
    Аз на времето се чудех какво иска да каже малкия Вячеслав с думите:Не се съгласявайте да отивате в държавни места.Живейте на малки групи .Те ще ви търсят но Господ ще ви прикрива и де няма да ви намерят.По думите на Митко аз подразбирам че като казват Господ те имат на предвид Андромедяните.Митко казва че те имали 30 кораба на орбита а Андромедяните имали 60 кораба.Корабите били много големи и най съвременни.Казва така:Никой с нищо неможе да ни застраши.На бойна скорост нашия кораб обикаля Земята за 90 секунди.Един кораб има около4-5 000 членен екипаж.Имало и един огромен кораб който бил на орбита около слънцето.Той се занимавал снякакакви измервания.Бил 3 птъи по голям от нашата планета и имал 4 милионен екипаж.Практически една цивилизация живеела в него.Питат го още дали на Земята има портали за телепортация.Той казва че хората на Земята не са още на такова ниво за да се нуждаят от него.Големите кораби можели да си отватят сами портали. Митето още обеснява какво означавало портал 11:11.Това било мястото където душата преминавала когато се вселявала в тялото на човека и когато го напускала.Обеснява още как душата се вселявала в зачатъка на бременноста.Когато те се намесели в бременноста на жената се раждало дете индиго.Като цяло казва че хората сами са си виновни за неволите.Казва още че хората много страхували от смърта.Това въобще не било така както те си мислели.Думите му са следните:Нищо не се губи всичко преминава в друго ниво.
    Аз съм на 35 филм.Свалям ги на телефона в мп3 формат и си ги слушам по време на работа.
    П.П.-Били сме събрани от над 80 вида човекоподобни същества от цялата вселена.Затова сме представлявали голям интерес за тяхната наука.До стотина години щели сме да минем на един език.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-06 17-54-36.png
Прегледи:      61
Размер:	66.3 KB
ID:	10482

    Приблизителна снимка на Арктуреанец.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-06-01 19-20-39.png
Прегледи:      51
Размер:	275.1 KB
ID:	10483

    Вячеслав.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 06.06.2020 в 20:08.

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,051
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Може ли да кажеш дали е била мъжка или женска?
    На това по може да се вярва.
    https://debati.bg/cherepi-i-kosti-ot...henite-snimki/



    А за кравата чети тук:

    https://www.bgdnes.bg/Article/8019689

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев
    На това по може да се вярва.

    Аз не казвам че трябва да вярвате на написаното от мен.Той и този Митко казва че една голяма част от книгите не отговаряли на истената обаче хората им вярват.Според неговите думи единствено полза от този хаус имали правителствата.В един клип Митето казва следното:Преди години поставяхме маяците и „телефонните си кабини“ на сред полето и се разхождахме сред населението като богове.Но хората вече са информирани и се налага да ги замаскирваме а ние самите да ходим с невидими защитни костюми.
    Кратки преводи .Митко говори за тектаническите плочи: При прехода на планетата от едно състояние към друго щяло да има движение на плочите.Спящите вулкани щели да се пробудят.Тези които били близко до разломи да се преместели по далеч.Някой части от континентите шели да отидат надоло.Други нагоре.Ако ршите да си правите защитни средства срещо бедствия те трябва да са на не по малко от две височини на вълната тоест 60 метра и да могат да издържат на ураган със скорост 250 км.За рибата казва че била специално измислена за храна на населението.След като сме преминели на по горно ниво щели сме да имаме право да контактуваме с други цивилизации на нашето ниво.
    Някакъв грък пита за гръцката цивилизация.Митко му отговаря че след като са си свършили работата гостите от чуждите планети са се върнали на техните планети.Гръка след няколко клипа отново пита следното:Аз не бях удолетворен от отговора моля да ми обясниш отново.Митко му отговаря следното: С риск да се засегнеш ти отговарям.Гостите от другите планети след като са си свършили работата на Земята са взели със себе си тези които са се издигнали на по високо ниво и са ги отвели на планети отговарящи на тяхното развитие.Останалите които не са могли да се издигнат на по високо ниво са останали тук на Земята.Казва още чеедин ден след като исключат спътниците хората няма да имат връзка помежду си.Затова било добре да си имат радиостанции.
    И още веднъж да спомена че няма доказателство че това което съм превел е истена.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията


    "И още веднъж да спомена че няма доказателство че това което съм превел е истена."
    Еми -кво? чешиш си клавиатурката ли.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •