Първоначално публикувано от koragroup Благодаря! Ако беше питал защо не мога да стана био пчелар, щяхме да ти отговорим и нямаше да се хабиш с напразни благодарности.
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))
Правила на форума