Първоначално публикувано от Кристян Ами тази пита, въпросната, ми беше дадена със другите 4 пити, и не знам дали сами са я градили, в краен случай я хвърлям на боклука и слагам нова, защото зимата наближава и не е време за експерименти Не я хвърляй.Стопи я и смени за основи.
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))
Правила на форума