Цитат Първоначално публикувано от Кристян Виж публикацията
Ами тази пита, въпросната, ми беше дадена със другите 4 пити, и не знам дали сами са я градили, в краен случай я хвърлям на боклука и слагам нова, защото зимата наближава и не е време за експерименти


Не я хвърляй.Стопи я и смени за основи.