Първоначално публикувано от Gogo ако още ги дават на по 70 ст., значи ги дават на загуба, защото 1 кг алуминий го изкупуват на 3-3,50 лв, в зависимост от количеството, което издаваш. На левче ги взимам от печатницата
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))
Правила на форума