Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
Тази година се изложих с отводките, няма роене а със сартерите се не мохах да изкарам хубави маточници и за сега само 6 отводки.
Утре залагам отново 2 стартера дано стане работата защото трябва да направя 60 броя най малко.
То и аз изоставам от графика си на производство на маточниците, но като чета и при много други колеги които прехвърлят на ръка положението не е кой-знае колко по-различно. Като цяло технологията си е същата, но приема е малък и чрез стартер и по новозеландския метод В събота ще опитам нещо различно. Иначе акацийка ще имам още няколко дена.