Някои неща не ги вдявам.
73% от българите чукали на дърво.
Пробвал съм, не е удобно. По-добре се чука на легло...![]()
Някои неща не ги вдявам.
73% от българите чукали на дърво.
Пробвал съм, не е удобно. По-добре се чука на легло...![]()
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
В момента има 16 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 16 гост (и))