Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 11

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Със силов трибой и фитнес съм се занимавал доста време. Това беше старото ми хоби. Сега пчелите го изместиха.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    кикбокс-тренирам още нищо че съм на 42г почти,тръпката си остава,по малко бутам и фитнес.Ползата при тренирате е голямо.
    1.Кардио-колело супер е за тонус
    2.Лека тренировка с малко кг.фитнес-след време,се вижда резултата.
    3.Чуствам се доста-по добре физически и психически.
    4.Правилно трениране на даден мускул,отшумяват болките,пример вадено рамо,тренирам го само с ластик.
    5.Запознаване с готини хора,вече сме 4-ма колеги пчелари
    6.Супер гледка,мадами колкото искаш,това е екстра
    Този пост е редактиран от Rado76; 24.01.2018 в 10:32. Причина: допълнение

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Темата е добра - така да се разбира с кого да не се заяждам. :Д

    п.п. сорка за оффа, ма не се сдържах. (:
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,052
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Темата е добра - така да се разбира с кого да не се заяждам. :Д

    п.п. сорка за оффа, ма не се сдържах. (:
    Това не е най сигурният критерий по който да се ориентираш. Може да тренира балет, но това да не му пречи да те вдигне като балерина и да те шибне в земята.

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Аз се занимавам със скално катерене и алпинизъм. Случва ми се да бягам, карам колело, ски-туризъм, пещери, каньонинг. Напоследък почти не ми остава време за какъвто и да е спорт за съжаление... А като дойде пчеларския сезон даже и до кръчмата не ми се ходи

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,052
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    И аз като Илиев се занимавах със колоездене ореди да се хвана сериозно с пчелите. В Бг има организация на маратонско колоездене. Бях редовен по всички стартове през 2011 реализирахме с приятели и два маршрута през Стара планина които още участват в годишния календар и успяваме да организираме всяка година. Със същите хора успяхмв да се класираме и за най-големия маратонски старт във Франция и го реализирахме като един от нас стана най-бързия българин за всички стартове като превзе разстоянието от 1238км за 56 часа. Жалко че всичко това е в минало време и че не ми остава време, но съм решил отново да се отдам на колоезденето. В момента лекувам травма и след това ще трябва да разпределя времето между пчелите и велосипеда.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •