За съжаление регистрацията за био не е обвързана само с начина по който пчеларстваш, а има и изисквания към района където го правиш. Моята надежда е по скоро към две три корави зими като отминалата. По прицип "сладкарите" се гледат основни келепира и не полагат много грижи и коравите зими ще ги отсеят.
Мрежата прелива вече от обяви за разпродажба на инвентар.


Цитат
