Цитат Първоначално публикувано от srg
Г-н Лежаков!
Не съм чел всичките ти постове и ако съм пропуснал моля да ме извиниш.
С колко кошера пчеларстваш и от колко време. Имаш ли загинали семейства в този вид кошер/НЛ/. В практика 100% ..... . Изобщо всичко което пишеш ми звучи доста академично.


Разполагам с необходимата материална база, опит и знания.
В тези кошери нямам загинало семейство.
Може би отново звучи доста академично, но явно такъв ми е стилът.