Да този се намира в двора, за съжаление и моя започна да му съхне върха и ще го окастря.Да запознат съм.Аз също имам фиданки поникнали до реката при нас.В разсадника горското давот стига да си поискаш.Миналата година на пчелина насадих 7 и в момента растът добре. В работата насадихме около 30-40 и те за сега се развиват нормално.Наистина расте бавно.Първоначално публикувано от gillan


Цитат
