Моето мнение е,че прекалено бързате със сиропа/малък сечко е/,а като му дойде времето е без значение какъв ще е!
Моето мнение е,че прекалено бързате със сиропа/малък сечко е/,а като му дойде времето е без значение какъв ще е!
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))