На моите тази година на 06.05 им записах първия надник за годината.Най-накрая един поне слънчев,макар и ветровит и студен ден (не повече от 20 градуса) - полето от рапица гъмжи от пчели,ама за кога ........
На моите тази година на 06.05 им записах първия надник за годината.Най-накрая един поне слънчев,макар и ветровит и студен ден (не повече от 20 градуса) - полето от рапица гъмжи от пчели,ама за кога ........
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))